• AAslide_1.jpg
  • DSC03000.JPG
  • DSC03007.JPG
  • DSC03305.JPG
  • DSC_0404.JPG
  • P1030300.JPG
  • plaza.jpg

Serdecznie witamy w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym Malinka mieszczącym się w miejscowości uzdrowiskowej Bobolin, blisko uzdrowiska Dąbki. Dąbki i Bobolin połączone są ścieżką rowerową i chodnikiem, po którym można bezpiecznie spacerować.

Kontakt

Ośrodek Wypoczynkowy „Malinka”

ul. Uzdrowiskowa 37, Bobolin

gabriela.stelmach@wp.pl

54°23'28.6"N 16°20'32.10"E


Domki Letniskowe Bobolin
www.bobolindomki.pl

Lokalizacja/Opis

Serdecznie witamy w nadmorskiej miejscowości uzdrowiskowej Bobolin  połączonej bezpośrednio z uzdrowiskiem Dąbki. Dąbki i Bobolin połączone są ścieżką rowerową i chodnikiem, po którym można bezpiecznie spacerować.

Aby dotrzeć na plażę i korzystać z kąpieli morskiej i słonecznej wystarczy wygodnie przejść malowniczym przejściem przez sosnowy las oraz nowo utworzonym, ze środków unijnych, płaskim przejściem na plażę.

Bobolin i okolica…

Bobolin cechuje bardzo dobry mikroklimat wspomagający leczenie górnych dróg oddechowych. Świeże powietrze, czysta woda oraz plaże zachęcają do odwiedzania tej spokojnej i urokliwej miejscowości.

Nasze domki położone są 2 km od Jeziora Bukowo, na którym prowadzone są zajęcia szkółki windsurfingu. Zlokalizowana nad brzegiem przystań żeglarska oferuje rejsy statkiem wycieczkowym po jeziorze. Samo jezioro jest rajem dla wędkarzy. 

Ci, z Państwa, którzy chcieliby nauczyć się jazdy konnej mogą skorzystać z oferty szkółki jeździeckiej w pobliskiej stadninie - 500 m.

Nieopodal Bobolina leży Darłowo - piękne, zabytkowe miasto, założone w średniowieczu. Jego główne atrakcje to Zamek Książąt Pomorskich, port, latarnia morska oraz - łączący Darłówko zachodnie ze wschodnim - słynny rozsuwany most, wybudowany nad rzeką Wieprzą.

Wielką atrakcją jest też położony w Darłówku (7 km) park wodny z morską wodą. 

Osobom posiadającym paszport Żegluga Bałtycka w Darłowie oferuje rejsy na Bornholm i Nexo (na pokładzie statków znajdują się sklepy wolnocłowe). 

Wędkarskie połowy pełnomorskie dorsza z kutra to prawdziwy rarytas dla miłośników wędkowania.